27 kommentaari

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

 • Stuudio siis mingi eriline koht sest ka mina olen sealt endale unistuste printsi ja oma imeilusa tütre isa leidnud 😀

 • Ei ole Triinu ainuke. Ka mina leidsin oma aastase tütre isa ja tulevase abikaasa just klubist. 🙂

  • ma olen teiega võrreldes vist väga vana,aga suhted on ikkagi samasugused ja mulle meeldis.PS.ka 40 aasta pärast ei pea kõik rippuma ja seks on hea ka vanast peast. tunnen end nooremana kui mu vanem poeg.

 • Laura on nii kena, sellisega elaks küll “kuniks surm meid lahutab”, kasvõi koos suguhaigusega.

 • sorry not sorry aga laurat showsse enam ei taha. kole vaadata ja lolli juttu ajab, ei oska olla kaamera ees

 • Tegelikult teeb armastav mees ikka täitsa niisama ka massaaži, tühi väide, et ainult muu eesmärgi nimel seda teevad. Koos ollakse ju eelkõige sellepärast, et armastus tekitab vajaduse teineteise eest hoolitseda, teineteist õnnelikus teha ja soovi koos kasvada ning areneda.

 • Laurat oli halb vaadata. Või noh, pigem kuulata. Inimesel jube närv sees, nii et lisaks väga ebalevale olekule ka hääl värises nii mis kole. 🙁

  • Mis muud teha- 15 min kuulsust ja elu lill. Mullaka poolt pole ilus sedasi lihtsaid…,päris mitte mõistvaid oma sõnadest, tegudes, ära kasutada.
   Loodan, et Triinu sai aru, et rohkem enda abi ei paku.

 • Väga tore saade iseenesest, pole sellist veel Eesti piirides näinud ja mõnusa pikkusega ja temaatikaga et vaadata! 🙂 Kindlasti huvitav paljude Malluka fännide jaoks ja ma päris ei ütleks, et meediahoor kui selline, ilmselgelt tulebki kõik kreisid unistused ja ideed teoks teha ja ilmselgelt antud melu tv pakub huvi, muidu negativistid ju tähelepanu ei pööraks 😀

  Saatest endast nii palju, et see kardina nöör seal Mallu seljataga hirmsasti häiris 😀 võiks ehk see stuudio siuke natuke kodusem, sisustatum ja hubasem olla. Nimed 2x saate jooksul ekraanile panna oleks samuti minu arvates piisav, mitte igakord. Võibolla ka tutvustada inimesi kes saates on lühidalt alguses, a la teema on suhted ja siis tulebki Triinu – 1. suhe 14a, kokku 3 suhet, hetkel püsisuhtes ja ootab esimest last vms, et siis teaks kohe inimese tausta ja kindlasti inimesed kuulavad suurema huviga enda saraseid inimesi. 😉

  Külalised olid hästi valitud. Kõik erinevate arvamustega, mis minu arvates ongi oluline et saates poleks koguaeg sama jutt vaid seisukohad erineksid. Külaline Laura häiris ka mind oma ebaleva oleku ja jutuga.

  Ootan huviga järgmiseid saateid! Edu!

 • Oleks tahtnud rohkem Triinut kuulata, räägib nii asjalikku juttu. Kõik ei olegi nii arenenud, et oskaks valida enda kõrvale päriselt hoolivat meest. Tundub, et Triinu aga näeb asju teise nurga alt. Ilmselt Kardo teeks ka massaži või midagi ilusat tingimusteta, kui Sa vaid lubaksid..sellest abielu ettepaneku proovist järeldades.

 • Niii äge 🙂 oleks isegi paar päris head seika oma eelmistest suhetest ráákida 😀 kas anonûûmselt saab ka ?! 😀

 • Ma ei leidnud oma meest klubist aga küll baarist! 😉 Kõlab nagu muinasjutt, aga nii kui ta uksest sisse astus ja meie pilgud kohtusid, siis ma teadsin, et teda ma just tahangi! Aga siis ma lõin miskipärast araks ja andsin korvi, saime sõpradeks. Mõned kuud hiljem läksime me siiski kokku ja nüüd juulis on meil 5s aastapäev! 🙂 Ta ise väidab alati mulle, et ta ei ole romantiline mees ja ta ei hakka ka romantikuks, siis tema teod näitavad vastupidist!

 • Ja mina leidsin ka oma mehe baarist. Kas siis vãljas lõõgastumas normaalsed inimesed ei vôigi käia ? Oleme 6 aastat koos olnud ja paremat mees ei oska tahta 😉

 • […] Esimene osa rääkis üldiselt suhtetest. Külalisteks siis vallaline Krissu, Abielus Triinu ja Laura, kellel eelmisest kooselust kaks last, kuid praegu käsil uus õnnelik suhe. Miks Krissu on meeste suhtes skeptiline ja kust leidis Triinu oma abikaasa  – VAATA EPISOODI SIIT! […]

 • It is a show about woken being needy and subservient. The question about an open relationship is never about letting your man do what he wants. This concept makes you a slave. If there is an open relationship then both parties enjoy equally what is coming with that!

 • Suur vahe on kas on üks kord voi on süstemaatiline petmine! Inimesed kes on kaua koos olnud libastuvad aga keegi kes teadlikult valetab ja planeerib asju ja valetab pidevalt…. keegi ei peaks ega tohiks seda taluda..

Reklaam

Reklaam