25 kommentaari

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

 • Saate võiks nii ära lõpetada, et pilti mittevaatav inimene ka aru saaks, et nüüd saigi läbi. Ma tükk aega mõtlesin, et video jooksis kokku …

  • Ja see joodikust seksisõltlane Liisa piilus terve saate aja Kalvi- Kallet. No just sellise näoga, “et ma nagunii n***n su läbi!”

  • Vaata Poweri Hit raadio intervjuud. Seal tundus nagu Kalvi oleks Brigittet sebinud. Eks ta selline sebija olegi. 😀

 • Kalvi-Kalle on enda arvates ikka tõeline hurmur ja koomik! “Kalvi-Kallesid” olen elu jooksul kohanud liiga palju, mingit tolku neist kahjuks ei ole ning kõnepruuk, käitumismaneer ja suhtumine annavad oi kuidas soovida. Helen on sellistele paras paar, sest haridus ei võrdu haritus ning maailmavaated on väga lapselikud ja kitsad. Shame!

 • Helen jätab endast iga intervjuuga järjest asjalikuma mulje ja Liisa järjest halvema mulje.

 • Massaz???

  Õige kirjapilt on massaaž, juhul kui ei oska siis saab kiirelt õige kirjapildi leida niisama googeldades seda sõna kasvõi massaz kujul.

  #elementaarsedteadmised #hashtagonelu

 • Neid lugusid “tõsieluseriaalide” telgitagustest on ju ennegi läbi käinud. Inimesed vaatavad venemaal toodetud “selgeltnägijaid” ja arvavad, et nii ongi ja siis ongi see, et saates suudavad “nõiad” 10 st ettantud asjast 10 täppi panna, reaalses elus aga ei suuda mitte midagi ette näha, sest kõik need Varvaara jms juhtumid on ju sisuliselt tulemusteta.

 • Minu arust on inetu Malluka poolt kustuda neid omale saatesse ja siis neid ridade vahelt maha teha. Näha ju oli, et Mallukal endal olid ka tugevad eelarvamused neid intervjueerides.
  Ja see on mind juba kõikide saadete puhul häirinud, et konkreetset lõppu ei ole. Laksust lõppeb lihtsalt saade ära. Saadetel peaks ikka lõppkokkuvõte või mingi konkreetne punkt olema.

  • Aga minu arust oleks võinud Mallukas veel otsekohesem nendega olla. Kellel ei oleks neid eelarvamusi? Nad ei ole suvalised tänavalt vaid ise need eelarvamused tekitanud. Ja see Liisa jutt ei toida üldse. Ta võiks vältida neid sõnavõtmisi, iga korraga jääb aina enam mulje, et ajab mingit mulli nüüd ja süüdistab saatetegijaid enda rumaluses 🙂 Aga jah, mina olen selle poolt, et see on Malluka saade ja ta võiks ikka saagida karmimalt selliseid “staare”!

 • Kedagi ei saa jooma SUNDIDA. Korter võib maast laeni alkot täis olla, see ei tähenda ju et sa seda jooma pead! Vaevalt et nüüd nuga kõri peal sunniti pudel suule?! Ja eriti nõme on kaevata, et sunniti jooma, kui ise Helen siinsamaski videos väitis, et kuulsuse ja TASUTA ALKOHOLI pärast läkski sinna saatesse! Ja pidevalt aluspükste väel käia ja tagumikku välgutada, sekspesus eksponeerida ennast- seda ka tegid neiud relva ähvardusel või kuidas õnnestub kellegi paljast tagumikku “sisse monteerida” kui ta poleks seda ise paljaks võtnud? See kehanäitamine oligi kõige haletsusväärsem asi seal saates- naised, see ei ole seksikas, see on odav! 🙂

  • Ükskõik kui palju ma ka ei ürita mõista, aga minu arust on päriselt tegemist äärmiselt rumalate inimestega. Jutt, mis sealt tuleb on lausa naljakas. Kahju neist tegelikult! Ja nüüd ei saa kuidagi uskuda, et tegelikult võiks olla tegemist intelligentsete inimestega.

 • Saatejuht vòiks olla normaalselt riides, praeguse figuuriga on nii paljastav pluus lihtsalt inetu.

 • Mina ei saa kyll kuskilt otsast aru,et keegi kedagi sebib või vahib. Ärge kujutage endale asju ette,see,kui inimesed räägivad ka vaatavad üksteisele silma on loogiline☺ ime,et keegi veel ei pakkunud, et Mallu sebib hoopis Kalvit,et nii paljastava pluusi pani

Reklaam

Reklaam