SAATED

Suure M Show

Suure M show on sõbrannade vestlusring, kus räägitakse kõigest. Romantilisimad hetked, saladused, haigetsaamised, piinlikuimad tutvumiskatsed ning kõige jälgimad kogemused. Kõigest selles humoorikas, pikantses, šokeerivas ja avameelses võtmes Suure M shows!

Mees vastab

Kas mehed on Marsilt ja naised Veenuselt? Rubriik “Mees vastab” annab vastused igavestele naisi painavatele küsimustele. Südant puistavad mehed eri mõõdus, vanuses ja ametis. Saada oma küsimus ja saad vastuse!

Kaaluta Olek

Kaaluta olek on nõuandenurk realistlikule salenejale. Kuidas mahutada maiustused toitumiskavasse ja treeningud laste ning töö kõrvale? Kogenud personaaltreener Erik Orgu jagab lihtsaid ning toimivaid nõuandeid.

Kaaluta Olek

Lainer, praimer, kulmupuuder, kontuurimine ja hajutamine - ilumaailma võlunipid tehakse puust ja punaseks selgeks lihtsas videojuhendis. Kuidas teha soenguid, pidulikku või argimeiki? Näitame! Subtiitritega ja puhtas eesti keeles!

Pihikaamera

Pihikaamera toob vaatajani julged pihtimused ja peidus olnud saladused. Need on lood südamest südamesse. Lood, mis pakuvad äratundmisrõõmu ja jagavad kogemusest sündinud väärt õpetussõnu.

arvo köögis

Onu Arvo tutvustab lihtsaid ja maitsvaid retsepte nii, et keegi ei pea enam pead vaevama küsimusega “Mida täna süüa teha” või “Tahaks midagi head aga täpselt ei tea mida…”

heleni taroskoop

Maagiline Helen loeb energiavõnkeid ja laob ingli tarokaarte. Mida toob päev, milleks olla valmis, millega arvestada? Heleni taroskoop aitab igal hommikul päevaks häälestuda ning pakub inspireerivat juhatust.

Pajuvärava pere nunnud ja nuhtlused

muhe videoblogi maaelust Saaremaal. Pajuvärava talu perenaine Heidi Hanso toob nüüdsest Melu TV vahendusel vaatajate ette vahvaid, ootamatuid, õpetlikke ja šokeerivaid killukesi Pajuvärava taluelust.